Jakie są objawy alergii? ♦ How allergies affect the body?

♦ Scroll down for English version ♦

Jeśli dokucza Ci ciągłe zmęczenie, nieżyt żołądka, problemy z układem oddechowym, zmiany skórne, to pierwsze prawdopodobne symptomy uczuleń..
Bardzo często nietolerancje pokarmowe wywołują alergie wziewne i wzmacniają nasze słabe punkty w organizmie. Wspomagają też choroby genetyczne i te, na które jesteśmy mniej odporni.
Piszę o tym bazując na własnych doświadczeniach. Moim mottem jest: „jesteś tym, co jesz”.

Jak doszłam do tego, że moje uporczywe niedyspozycje są spowodowane nietolerancjami pokarmowymi? Znudziło mi się wysłuchiwać od lekarzy, że należę do grupy osób mniej odpornych, o słabszym zdrowiu.. Zaczęłam interesować się alternatywnymi sposobami diagnozowania ciała. Umówiłam się na wizytę do Studia Terapeutycznego „Radość Życia – Vita” by zbadać mój organizm pod kątem jego zakwaszenia. Po tej wizycie, wybrałam się do gabinetu medycyny naturalnej. Tym sposobem dowiedziałam się wiele o sobie i zaczęłam leczyć się dietą eliminującą alergeny wspomagając się terapią ziołową. To była jedna z najlepszych dróg w moim życiu, które obrałam, ponieważ z podjętą decyzją zaczęłam czuć się dużo lepiej. Przestały dokuczać mi bóle żołądka i wiele innych męczących dolegliwości, a co za tym idzie poprawiła się moja wydolność energetyczna.

Słuchajcie swojego ciała!

Are you tired all the time, have problems with stomach and respiratory system? Do you have skin rashes? It may be the first symptom of allergies..
Very often food intolerances cause inhalant allergies and they strengthen our weak points in the body. They assist a genetic disease, and those which are less resistant.
I am writing this based on my own experiences. My motto is: „you are what you eat”.

How did I realized, that my persistent indispositions were caused by food intolerances? I started to get bored to hear doctors saying that I simply belong to a group of less resistant people with poor health condition.. I started to be interested in alternative ways of diagnosing the body. I arranged a visit in Studio Terapeutyczne „Radość Życia – Vita”, to examine my body in terms of its acidification. After this visit, I went to Natural Medicine Cabinet. In this way I learned a lot about myself and started to follow a specifc diet in order to eliminate allergens, helped by herbal therapy. It was one of the best decision of my life. Afterward, I started to feel much better. Stoping to upset my stomach with the wrong food that used to turn down my energy. Consequently improving my mood, health and energy.

Listen to your body!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s